Interactive English with Suzie and Adel

V naší mateřské škole se snažíme o přirozené seznamování dětí s druhým jazykem. Děti se mohou seznamovat nejen v kroužku Hravé angličtiny, ale také při setkáních se Mgr. Zuzanou Novotnou a Bc. Adélou Veřmiřovskou. Tato skvělá dvojice přijížděla do MŠ v pravidelných intervalech a pomocí interaktivního divadla seznamovala děti s různými tématy. V letošním školním roce 2020/2021 divadlo neproběhlo, stejně jako jiné akce v souvislosti s pandemickou situací. Avšak v příštím školním roce, bychom na tradici rády navázaly.

Přečtěte si, jak své divadlo vnímají ony:

Suzie a Adel jsou malé předškolačky, které také chodí do školky, ale bydlí v Londýně a mluví anglicky. Společně s nimi prožijeme jejich všední den. Nakoukneme do jejich domova, školky i školy. Zasportujeme si, navštívíme zoo, ale především si s dětmi anglicky popovídáme, zatančíme a zazpíváme

Ve Vaší školce nebo škole, přibližně 1x za měsíc, dopoledne.

Topics: Meet Suzie and Adel; Winter sports;Easter; Suzie and Adel visit the school; Suzie and Adel go to the zoo (farm); Summer activities and sports; Transport; Visiting the doctor; Suzie and Adel’s Christmas.

Mgr. Zuzana Novotná a Bc. Adéla Veřmiřovská